×
Bariatri Kulup
Türkçapar Bariatrics
İNDİR - App Store'da
Görüntüle

Hastalarımız

 SULTAN YİRCİ

 

Öksürüğüm vardı. Geceleri hiç uyuyamıyordum. Kızım hemşire hocamı tavsiye etti ve geldim.randevuya gittim ve çok memnun kaldım ve ameliyata karar verildi ve sonrasında sıkıntılarımdan kurtuldum.Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 

 

HATİCE ERKMEN

Yemek yerken yutma zorluğu çekiyordum.Bu daha sonraları geceleri geri gelme şeklinde devam ederek hayatımı tamamen etkiledi. Ameliyata karar verildiğinde başka bir şansım olmadığı için kabul ettim. Ama ameliyattan sonra hayatım tamamen değişti. Artık yediklerimi rahatlıkla yutabiliyordum. Benim için en önemlisi yediklerim gece boyunca ağzımdan burnumdan gelmiyordu. Ve rahatsızlanmadan önceki yaşamıma döndüm. Hocamıza çok teşekkürler. Allah ona hayırlı uzun ömürler versin.

 

 

HACI MUSTAFA ÇETİNKAYA

1998 Yılında şikayetlerim başladı. Ekşime,yanma,şişkinlik ve ağzıma acı su gelme gibi, çok sayıda doktara gittim.ve ilaç kullandım. Bunlar sadece beni rahatlattı.ama tedavi edici olmadı.En son Ahmet hocama geldim ve ameliyat olmaya karar verdim ve oldum. Ameliyattan sonra hayata yeniden gelmiş gibi oldum ve yaşama sevincim arttı.Reflü hastası olan her hastanın mutlaka Ahmet hocamla tanışması gerektiğine inanıyorum. Şu anda hiçbir şikayetim yok ve çok teşekkür ediyorum.

 

 

YASEMİN ZENGİ

1997 Yılında midemde ciddi yanma ve ağrı ile sıkıntılarım başlamıştı, yıllar ilerledikçe ilaçlarla geçeceğine , yanma , sırtta ağrı, ağza acı su gelmesi gibi şikayetlerle bugüne kadar geldi. Gün geçtikce kilomun az olmasına rağmen sürekli diyet yapar hale geldim. Ta ki Ahmet hocamla tanışana kadar. Ameliyatımı olduğum andan itibaren yemek istediklerimi korkmadan tüketmeye başladım. İlaçları bir kenara atıp hayatı doyasıya yaşamak istiyorsanız mutlaka Ahmet hocamla tanışmalısınız. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

 

 

MEHMET DUNAY

2004 Yılında ameliyat oldum. Ameliyat öncesi yanma , kusma ve devamlı tokluk hissi ile şikayetlerimin sonucu ameliyat oldum. Şimdi çok memnunum teşekkür ederim.

 

 

HALİL SUAT KAYNAKGÖL

1999 yılından beri göğüs ağrısı, yanma, ağızdan acı su vb. gibi şikayetlerim vardı. Uzun süre ilaç tedavisi gördüm. İlaç tedavisiyle beraber karşılayabilecek her türlü yan etkiyle karşılaştım. Hem medyada takiplerimle hemde bir arkadaşımın ameliyatı neticesinde tanıdım. Şikayetlerimin Fazlalaşması sebebiyle ameliyat olmaya karar vererek doktoruma müracaat ettim. Ve 29.02.2008 de ameliyat oldum. Şimdi çok rahatım.Ahmet hocama çok teşekkür ederim.

 

 

İBRAHİM FATSA

Bir tv programında konuşmasından etkilenip hocamla tanıştım.Muayene oldum. Reflü olduğumu söyledi. 2002 yılında ameliyat oldum ve şu an çok memnunum saygılar.

 

 

PERİHAN BAYBURCAN

Benim yemek borusunda tıkanma sorunum vardı.15 senedir çekiyordum. İnternet vasıtasıyla Ahmet hocamı buldum.Hastalığıma tam teşhis koydu.Ameliyatla sorunumu halletti. Şuan çok memnunum . Önce Allaha sonra Hocama minnettarım.

 

 

BİROL KILINÇ

Mide şişkinliği, hazımsızlık ve aşırı gaz geğirme şikayetlerim vardı. Yeğenimin reflü hastalığının ameliyatını yapması nedeniyle başvurdum. Ameliyat sonrası yeme , içme anlamında daha rahat hareket etmeye başladım. Teşekkürler Ahmet hocam.

 

 

ÇOŞKUN İÇEL

Bir arkadaşımın vasıtasıyla gidip hocamla tanıştım.muayeneden geçtim ve ameliyat dedi oldum ve şu an gayet sağlıklıyım hiçbir şikayetimde yok . Sn hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

 

İSMAİL EKEMEN

Ben hocamı tv kanalından ve internet sitesinden araştırarak tanıdım.Yıllardır çektiğim sıkıntılarımdan hocamın anlattıklarıyla kurtulacağıma kanaat getirdim. Ve tereddütsüz olma kararımı verdim. Ameliyat olduktan sonra tüm şikayetlerim bitti.Hocama minnettarım.

 

 

BEHİÇ GÖKSAN

4-5 yıl önce mide ile ilgili şikayetlerim başladı. Ve bir süre zarfında bir çok mide ile ilgili ilaçlar kullandım. Ona rağmen şikayetlerim bitmedi. Geçen yıl Ahmet hocamla arkadaşlarım tavsiyesiyle tanıştım. Hocam gerekli tahlilleri yaptıktan sonra 27.09.2007 tarihinde beni ameliyat etti ve ameliyattan sonra mide ile ilgili şikayetlerim kalmadı. Hocama çok teşekkür ederim.

 

 

ELİF DANACI

Bir yakınımın tavsiyesi üzerine Ahmet Beyi tanıma fırsatı buldum. Mide rahatsızlığım yıllardır sürüyordu. Mide fıtığı ve reflü şikayetlerim vardı. Ahmet Beyle tanışıp, ona güvenince hemen ameliyata karar verdim. Ameliyat olalı 8 ay oldu. Artık geceleri daha rahat uyuyor, yiyemediğim, özlediğim yiyecekleri yiyebiliyorum. Ahmet beyin samimi içten ve güvenilir özellikleri sayesinde artık daha sağlıklıyım. Bana sağlığımı geri kazandırdığı için teşekkürler.

 

 

DÜRDANE BULUT

Oğlumun tavsiyesi üzerine Niğde’den Ankara’ya geldim. İnternettede okuyunca web sitesindeki yazılanları okuyunca hemen hocamdan randevu alıp yanına gittim.Mide fıtığı ve reflü teşhisi kondu. Ameliyata karar verildi.ve ameliyat oldum.Şu an da çok iyiyim 2.yıldır çektiğim mide ağrısı, bulantılar ortadan kalktı. Artık her şeyi yiyebiliyorum. Teşekkürler Hocam.

 

 

NERMİN ALTAY

Ben 13 senedir reflü hastasıyım. Mide fıtığımda vardı. Bir arkadaşım sayesinde hocamı tanıdım.ve çok memnun kaldım. Eski sağlığıma kavuştuğum için hocama binlerce teşekkürler etsem azdır.

 

 

AYTEN YILMAZ

2001 Yılında başlayan yutma güçlülüğü problemimi televizyon ve internette tanıma fırsatı bulduğum sayın Ahmet hocam sayesinde 2008 yılı Ocak ayında kendisi tarafından gerçekleştirilen Laparaskopik cerrahi müdahale sonunda tamamen yenmeyi başardım. Ameliyat sırasında yaklaşık 40 kg ağırlığına sahip iken ameliyat sonrası yaklaşık 4 ile 6 ay içinde 60 kg ya kadar kilo alma başarısı gösterdim. Şu an Akalazya ile ilgili herhangi bir problem yaşamamaktayım. Hocama sonsuz teşekkürler.

 

 

CEMİLE GÖKDUMAN

2006 Yılında reflü ameliyatı oldum sayın hocama. İnternette araştırıp buldum kendisini.Şu an gayet iyiyim. Eski şikayetlerim ortadan kalktı.teşekkür ederim emeği gecen herkese.

 

 

RAMAZAN ÖZBEK

08.08.2008 tarihinde hocama reflü ameliyatı oldum.internetten araştırıp kendisiyle tanıştım.Eskisine nazaran şikayetlerim geçti. Hocama sonsuz teşekkürler.

 

 

NÜRÜLHÜDA TOPRAKLI

Ben 5 yıldır midemden şikayetçiydim.Sabahları devamlı kusuyodum ve çok tedavi gördüm.Ahmet hocamla tanışmam ise ; bir televizyon programına konuk olmuştı hemen randevu alıp Antakya’dan Ankara’ya gittim.Ameliyat oldum şu an Allaha şükür olsun eski şikayetlerim ortadan kalktı.Hocamın ellerine sağlık.

 

 

ŞÜKRAN ÖZSARAÇ

5 yıldır sürekli kusuyordum.ve aynı zamanda psikolojik tedavi desteği gördüm.Hastalığımın akalazya olduğu söylendikten sonra araştırıp hocamı buldum. 2007 de ameliyat oldum.Şu an çok memnunum. Sağlığım düzene girdi. Şu an hocamın emekleriyle başarısıyla ayaktayım.sonsuz teşekkürler sayın hocam.

 

 

ŞERİFE ADALAN

15 Yıldır sürekli asit düzenliyiciler kullanıyordum. 12 yıldır yaşadığım mide kanamasından sonra aşırı yanmalar, yediklerimi yutamamam ağzıma geri gelmesi, gece aşırı yanma ile burnumdan gelmesi, göğsümde ağrının sırtıma vurması sebeplerle hocama geldim. 28,01,2009 da ameliyat oldum. Şu an çayımı rahatlıkla içiyor ve rahat uyuyorum.Hocamın ve tüm emeği gecen personelinin katkılarıyla tekrar daha sağlıklı mutlu günler yaşacağıma inanıyorum. Acıları yaşayıp hayatı kendinize zehir etmeyin. Tüm hastalara nasihatim tedavinizi mutlaka olun gerekiyosa ameliyat olup benim gibi kurtulmanızı diliyorum.Teşekkürler ellerinize sağlık hocam.

 

 

FATMA ÖNDER

Ben 130 kg da obeziteydim.Hayattan yaşamaktan vazgeçtiğim an tanıştım Ahmet hocamla. ya ameliyat olmayıp 1-2 sene içinde yatalak olacaktım yada riskli bir ameliyata girip hayatımı tamamen değiştirecektim. Ben ameliyatı tercih ettim.Şu an Ahmet bey sayesinde ikinci hayatıma kavuştum. Muayenehanesine ilk gittiğim günü düşünüyorum. Yıkık harap ölmeyi bekleyen hayata boş gözlerle bakan biriyken şimdi tamamen değiştim.Bir ameliyat bir insanın hayatını bu kadar nasıl değiştirebilir. Hayatım 180 derece değişti. Artık dünyaya gülen gözlerle bakıyorum. Tabi bunların hepsi hocamın sayesinde. Bana çok güven vermesi ve motife etmesi bu ameliyatın başarılı geçmesinin en önemli nedenleridir.Ameliyatımın üstünden 6 ay geçti. Şu an 6 aylık bebeğim çünkü benim hayatım ameliyat öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılıyor. Ben hayatımın ilk kısmını hiç yaşanmamış sayıyorum.Beni hayata bağlayan yaşama sevinci kazandıran ve tüm dünyaya gülen gözlerle bakmamı sağlayan Ahmet hocama minnettarım.Ve onun hakkını ne yapsam ödeyemem.Bana hayatımı tekrar kazandırdığınız için çok teşekkür ederim.

 

 

GÜLNAZ GÜNGÖR

Bir arkadaşımın sayesinde hocamın ismini duydum.Midemde yanma ve gaz vardı. 27 ocak 2005’de laparaskopik nissen oldum.Hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 

 

AZIME IGDIR

Bunca senelerdir çekmis oldugum mide agrilari nedeniyle Ahmet Türkçapar hocam sayesinde 26,03,2009′ da laparaskopik ameliyatla kurtuldum. Beni tekrar sagligima yeniden kavusturdugu için sayin hocama çok tesekkür ediyorum.

 

 

UZMA AKKAYA

Yillar boyu çektigim mide rahatsizligimdan bir çirpida kurtuldum. Ahmet hocam sayesinde .30,04,2005 da beni ameliyat etti.Simdi o kadar rahatim ki, her seyi yiyebilmek çok güzel bir olay. Prof Dr Ahmet TÜRKÇAPAR hocama beni sagligima kavusturdugu için ne kadar tesekkür etsem azdir.

 

 

HALIL MURAT AVSAR

Yaklasik 20 yildir çektigim reflü rahatsizligimdan tek bir operasyonla kurtuldum. Artik hiçbir mide ilaci kullanmiyorum. Operasyon sonrasi beslenmeye dikkat edilirse basari çok yüksek olacaktir. Ahmet Türkçapar hocama bir kez daha tesekkür ederim.

 

 

ERGÜN ŞIK

Ahmet Hocama çok tesekkür ederim . 4 yila yakin midemde yanma,eksime ve yediklerim agzima geliyordu. Ameliyattan sonra gayet iyiyim. 23,01,2009 da ameliyat oldum.ve hiçbir sikayetim kalmadi.

 

 

ASUMAN TUNCA

2002 ‘de bogazimda baslayan,kuruluk,yanma,faranjit sikayetlerimden dolayi kulak burun bogaz doktorlarina gittim. Bu sikayetlerim2008′ e kadar devam etti. Yapilan endeskobimde mide fitigi sonucunda reflü tanisiyla 2008 subat ayinda Laparaskopik nissen ameliyati sayin hocam sayesinde oldum. Bir senedir yukarida belirttigim sikayetlerim den kurtuldum .Hocamin ellerine saglik.

 

 

ONUR CEM CELAYIROGLU

10 yildir reflü hastasiyim. Çok acilar çektim. Ameliyattan sonra bütün sikintilarim bitti. Yasam standart’im hizla yükseldi. Hocama sonsuz tesekkürler.

 

 

AYDIN KAHRAMAN

Reflü sebebiyle oldugum ameliyat sonrasi kontrol amaciyla geldim. Sayin Hocamin mahir elleri sayesinde sagligima kavustum. Kendisine sonsuz tesekkürler. Kimse hasta olmasin. Ancak ihtiyaç oldugunda sayin hocam derde deva tabiki. Basarilarinizin devamini dilerim.

 

 

SERPIL FISEK

20 Mayis 2008 de reflü+mide fitigindan ameliyat oldum. Hocamdan çok memnun kaldim.Her sey için çok tesekkür ederim.

 

 

HÜSEYİN ÖZFIRAT

Mide rahatsizligimda 2001 yilinda tanistim.teshis reflü çikti. 8 yil benim hayatimda olumsuz çok yönleri oldu. Yasama tarzimi ,yemek yeme olayini, yatma gibi dogal olaylarimi buna göre ayarlamak zorundaydim. Kisaca beni esir almisti. Su an 3 ay oldu Sn Türkçapar hocamin yaptigi ameliyatin üstünden ve 8 yildan sonra yeniden dogmus kadar hürüm.
Sn Hocamin ellerine saglik derken kendisine sonsuz saygi ve tesekkürlerimi sunarim.
Ayrica sekreteri Gülseli Hanimin sevecen ve güleryüzüde bizleri çok memnun etmistir. Kendisinede ayrica çok tesekkür ederim.

 

 

TANSEL KABAKÇIOGLU

3 Yildir Reflü hastasiydim. Sevdigim hiçbir seyi yiyemiyordum. Birde üzerine öksürük, gece bogularak uykudan uyanma, ses kisikligi mide bulantisida eklenmisti. Reflü ameliyati oldum. Simdi bütün sikintilarim geçti. Insallah daha da iyi olacagim. Ahmet Türkçapar hocamin ellerine saglik sonsuz tesekkürler.

 

 

RIFAT KAYIR

23.06.2008 de hocamla tanistim. Hastaligimin belirtileri sürekli nezle,grip günde yaklasik 150-200 arasi kuru öksürük vardi. Hocam endeskopi yapti çikan sonuçta ise; mide diyaframimin olmasi gereken bölgeden 2,5-3 cm daha asagida oldugu tespit edildi. Ameliyatla bu durum düzeltildi. Sonucuna gelirsek hocamdan çok memnun kaldim.Eski sikayetlerimin hepsi bitti.Hocamin ellerine saglik…

 

 

IBRAHIM UZAN

Merhabalar Ben Emekliyim.Bursadan hocamin ününü duyup geldim.Bende geceleri bogazda gicik ve öksürük vardi. Sabahlari kalktigimda agzimda koyu kahverengi kanli tükürük nerdeyse olmaya basladi.2004 yilinda mide endeskopisinde mide fitigi tespit edildi.2008 yara olusmus ve ameliyat olmami söyledi Hocam. 6 mart 2008 de ameliyat oldum. Hocama sükranlarimi bir borç bilirim.Tesekkürler Degerli Hocam…

 

 

DILEK ÖZKANTÜRK

Ben Hocamin Kibrisli bir hastasiyim. Metnini duyup geldim.Genelde mide bulantilari ve karinda(bagirsaklarda) fazla gaz oluyordu.Karnimda fazlaca siskinlik,agri vardi. 13 ocak 2007 de Ahmet Hocam beni ameliyat etti. Su an çok memnunum. Sikayetlerimin çogu geçti. Hocamin ellerine saglik.

 

 

SEDAF UNGAN

Aile içerisinde midemin hassas oldugunu dinleyerek büyüdüm. Sürekli sikintilarim oldu. Sikintilarim; siskinlik,gegirti olarak artti.20 yil önce safra kesesi ameliyati oldum. Bir müddet sikintilarim geçti.Ancak 4-5 yil önce yine yanma ve siskinlik olmaya basladi.Tetkikler sonunda mide fitigi ve reflü teshisi kondu. Aldigim ilaçlarin zaman içinde etkisi olmamaya basladi. Hiç bir sey yiyemez oldum. Midemi iyice yukarilarda hissetmeye baslamistim.Hiç bir seyi yuttugumu hissetmiyordum. Her lokma dipsiz bir kuyuya düser gibiydi. Ameliyata karar verildi. Hocamla bir doktorumun tavsiyesi üzerine tanistim. Benim 2 kardesimde doktor ve israrla Ahmet hocama ameliyat olmami istediler.5 ocak 2009′ da ameliyat oldum. Aradan kisa bir süreç geçmesine ragmen yemek yemenin ne kadar güzel bir sey oldugunu ögrendim. Kendimi çok saglikli hissediyorum. Sayin Prof Dr Ahmet Türkçapar Hocama çok tesekkür ediyor ve kendisine saglikli uzun yillar diliyorum.

 

 

AYLA HASEL

25 Senelik reflü hastasiyim. Son zamanlarda hiç konusamaz hele geldim. Öksürük,yanma ve giçik sikayetleri gittikçe artti. Hocami bir TV kanalinda gördüm orada anlattiklari tam benim çektigim sikintilara uyuyodu. Hocamdan randevu alip yanina gittim. Reflü tanisi kondu.Ve ameliyat oldum. Çok memnun kaldim çok basarili bir ameliyat ve gerçekten altini çizerek yaziyorum gayet basarili Prof. Basarilarinizin devamini diliyorum.

 

 

BATTAL ASLAN

3 Seneden beri agzima acisi geliyor,yedigim yemekler yemek borusundan geri agzima geliyordu. Sürekli agrilarim oluyordu. 2006 yilinda Hocama gelip muayene oldum. Reflü oldugumu söyledi.Ameliyata karar verdik. Simdi ise; gayet iyiyim. Herhangi bir sikayetim yok. Ahmet Hocama sonsuz tesekkürler.

 

 

IPEK BOZBAY

Ben 21 yasinda ögrenciyim. Midemde siskinlik ve agri vardi. Bir tavsiye üzerine Hocama geldim. Kapak yetmezligim oldugunu söyledi.10.02 2006 yilinda ameliyat oldum. Hocama sükranlarimi bir borç bilirim.

 

 

EKINSU UGUR

3-4 Senedir mide ve yemek borumda yanma,yediklerimden sonra rahatsizlik sikayeti ile Prof Dr Ahmet Türkçapar hocama geldim. Yapilan muayeneler sonrasi ameliyat olmama karar verildi. Mide fitigi ve Reflü ameliyatimdan sonra eski sikayetlerimden kurtuldum. Tavsiye ediyorum çok tesekkürler.

 

 

HASAN MURAT TOPÇU

Ben 38 yasinda bilgisayar mühendisiyim. Yaklasik 15 yildir reflü hastasiyim. Devamli meprol bagimlisi olmustum. Her 14 günde bir kutu aliyordum. Bu ilaç sayesinde yiyip içebiliyordum. Ameliyat sonrasi mide sikayetleri derhal geçiyor. Herkese tavsiye ederim.

 

 

MUSTAFA YAZAN

1975 Antalya Akseki dogumluyum.Ticaretle ugrasiyorum. 20 senedir midemde, yanma, eksime, olmakta idi. Yillardir ilaçla idare ediyordum. Son yillarda yanma, eksimenin yani sira çarpinti sikayetleri olmaya basladi. Bir gün televizyon izlerken Ahmet hocamin röportajini izledim. Ankaraya gelip muayene oldum. 21.02.2008 de ameliyat oldum.Artik Anti osit içeren ilaçlar kullanmiyorum. Istediklerimi yiyip içebiliyorum. Kendisine çok tesekkür ederim. Bana göre Kendisi Türkiyenin yetistirdigi ender insanlardan biridir.

 

 

HAYDAR KEMAL ATES

Ben 56 yasinda basketbol antrenörüyüm.25 senedir midemde eksime,yanma,dil yanmasi,gece yatagima yattigimda yedigim seyler agzima geliyordu. 2005 de tavsiye üzerine hocama geldim. Reflüden ameliyat oldum. Eski sikayetlerimin hiç biri kalmadi. Ellerine saglik hocam…

 

 

ZAFER KARADAVUT

17 Yildir mide hastasiyim. Sürekli midenin girisi ile girtlak arasinda yanma oluyordu. Yaklasik 16 yil ilaç kullandim. Ahmet hocamizla tanistiktan sonra hastaligima reflü teshisi koydu. 02.02.2009 da ameliyat oldum. Ameliyattan sonra hiçbir rahatsizligim olmadi.Günlük yasantima daha huzurlu devam etmeye basladim. Hocama çok tesekkür ederim

 

 

KÜRŞAT TUĞ

6 yıldır reflü şikayetlerim vardı. ağza acı su gelme oluyordu.Geceleri uyanıp yaşadığım öksürük nöbetleri, hazımsızlık,kusma şikayetlerim oluyordu. 2007 yılında reflü tanısı konuldu ve aynı yıl içerisinde hocam ameliyat etti. Şu an çok memnunum teşekkür ederim.

 

 

ISMAIL SUCU

2001 yilindan itibaren mide yanmasi ile baslayan rahatsizligim zaman içerisinde bulanti,kusma,istahsizlik gibi bir çok rahatsizliga neden oldu. Finans sektöründe yönetici olarak çalismam nedeniyle is hayatimi çok etkileyen rahatsizligimi Ankara-Istanbul ve izmir’de bir çok taninmis hastanelere gittigim halde çözüm bulamadim. 2009 yilinda ocak ayinda Nevsehir’deki hastalarindan duydugum Prof Dr Ahmet G Türkçapar’a ameliyat oldum. 4 yildir hiçbir sorunum kalmadi. Kendisine çok tesekkür eder bu konuda sorunu olanlara tek çözüm olarak hocami öneririm.

 

 

SAHIBE YILMAZ

2008 yilinda mide fitigi ve kapakçik ameliyati oldum. Ameliyat öncesi görülen sikayetlerin büyük bir çogunlugunu atlattim. Yasam kalitem yükseldi.hocama sonsuz tesekkürler…

 

 

NURHAN KAYA

26 haziran 2008 de reflüden ameliyat oldum.2 yil ilaç kullandim.sikayetlerim ise; Öksürük gece ve gündüz sürekli devam ediyordu. Ameliyattan sonra gayet iyiyim. Herkese tavsiye ederim.

 

 

YUSUF ÜNSAL ÖNDER

Bundan 2 yil önce yemeklerden sonra siskinlik ve gegirme ile mideden agza aci su ve ufak parçaciklar gelmekteydi. Yapilan endeskopi sonucu les gevsekligi ve özafajitteshisi ile yaklasik 2 yil antibiyotik dahil ilaç tedavisi uygulandi. Ancak ilaç kesilince sikayetler tekrarlandi. 15.06.2009 da ameliyat oldum. Su an eski sikayetlerim yok.

 

 

SINASI ULUTAS

01.07.2008 Tarihinde reflü ameliyati oldum. Agzima aci su ve sürekli bogazim yaniyordu. Ameliyat sonrasi sikayetlerim geçti ve çok rahatladim. Sayin hocama çok tesekkür ederim.

 

 

SUNA OLUK

2 yildir yanma,bulanti,yediklerimde eksime ve gaz sikayetleriyle birlikte baretlerim vardi. Doktor beyin muayenesi sonucu teshis konulup ameliyat oldum. ve sagligima kavustum. 2 yil oldu çok mutluyum.yeniden dogmus gibiyim tesekkürler.

 

 

NERMIN ÇETINTAS

15 senedir mide agrisi bulanti gaz sikayetlerim vardi. Gastrit teshisi koydular.hocama geldim.mide fitigi ve reflü oldugumu söyledi. Midemin yemek borusuna kaçtigini belirtti. Ameliyat oldum. 22,10,2007 tesekkürler

 

 

ALI TOPÇUOGLU

Sürekli kalp krizi boyutundaki rahatsizligim nedeniyle tesadüfen mide fitigi oldugumu ögrendim. Tavsiye üzerine Prof Dr Ahmet Türkçapar hocamizi buldum. Ameliyat olmam gerektigini ve ameliyat sonunda bütün sikayetlerimden kurtulacagimi Ahmet Hocam tarafindan ögrendim. Ameliyat oldum.Inanin annemden yeniden dogmus gibi oldum. Su anda hiçbir sikayetim yok. Ameliyatimin üzerinden 2,5 yil geçti. Benim durumumdaki tüm kisilere öneriyorum.

 

 

FILIZ KOÇAK

2001 senesinde reflüm basladi.Agzima aci su gelmesi sürekli agri, yemek yiyememe,7 sene tedavi oldum hiç gelisme olmadi. Yemek borumdada yara olustu. Hocama geldim ve beni ameliyat etti. Gayet rahatim. Hocama sonsuz tesekkürler.

 

 

ARZU BARIŞ

Yaklaşık 5 senedir midemde problem vardı.Bir çok doktora gidip çeşitli ilaçlar kullandım.ama bir fayda göremedim.Bir tavsiye üzerine Prof Dr Ahmet Türkçapar’a geldim. 24.06.2008 tarihinde ameliyat oldum. Midemde yanma, ekşime, fıtık geceleri uyuyamıyordum.Göğsümde ağrılar vardı.Ameliyattan sonra bu şikayetlerimin hiçbiri kalmadı. Ameliyattan önce 95 kiloydum. Ameliyattan sonra hocamın verdiği diyetle 65 kiloya kadar indim.Hem midemdeki rahatlık ve ağrısız günlerime kavuştum.Sağlığıma kavuşmamda emeği gecen size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.

 

 

AYŞE BENGÜ

8 Şubat 2002 de ameliyat oldum.size kısaca anlatayım. Yediklerim ağzıma geliyordu. Yanma,ekşime,şişkinlik problemleriyle başladı. Yapılan tetkiklerimde reflü teşhisi kondu. Şimdi her şeyi yiyebiliyorum hocamın sayesinde ilaçlardan da kurtuldum.şimdi çok rahatım teşekkür ederim.

 

 

ADNAN BENLİ

30 Yıldır Mide ve bağırsak şikayetlerim vardı. Konulan tamlar Reflü özafajit mide fıtığı, Baret özafagus ve duedonum da ülser. Sürekli ilaç kullanıyordum. İlacı bıraktığımda aynı şikayetelrim (Karın bölgesinde ağrı,gaz,yanma,gece yatarken ağzıma sıvı gelmesi) devam ediyordu. Hocam geldim iki gün içinde ameliyat oldum. iki buçuk yıl oldu kontrole bile gelmedim. Hocama çok teşekkürlerimi sunarım.

 

 

ÇOŞKUN YILDIZ

20 Yıldır mide rahatsızlığı çekiyordum. Ekşime,yanma vardı. Sürekli hap kullanıyordum. Hayat tarzımda çok değişiklik oluyordu.Sürekli perhizlik çekiyordum. Ağrılarım o kadar çoktu ki geceleri kalkıyordum. Mide kapakçığımın kapanmamasından dolayı asit boğazıma kaçıyordu. Gitmediğim doktor kalmadı. Hocamın metnini duydum ve Ankara ya gittim. Muayene oldum. reflü olduğumu söyledi. ve ameliyat oldum. (28,12,2009) Şu an çok sağlıklıyım. Benim gibi ağrısı olan herkesin ameliyat olmasını tavsiye ederim

 

 

GÜLŞEN SENCER

Aralık 2007 de ameliyat oldum. Mideye kapak takıldı. İki yıl oldu. Şikayetlerim göğsümün altında yanma vardı.Boğazda kuruluk,öksürük,şişkinlik bunların hepsi ameliyattan sonra düzelmeye başladı.Teşekkür ederim hocam.

 

 

İSMAİL KÜÇÜK

Yaklaşık 12 yıldır mide şikayetlerim vardı.2004 yılına doğru bu şikayetlerim yemek borusuna doğru asit kaçması,gaz çıkardığımda ağzıma yemeklerin geri gelmesi,sırt ağrısı,kalp ritim bozukluğu gibi durumlarda yoğunlaştı. Hocam Ameliyata karar verdi.Ameliyat sonrasında şükürler olsun eski şikayetlerim yok oldu. İş hayatımda ve sosyal hayatımda daha rahat şekilde devam etmekteyim.Hocama başarılarının devamını dilerim.

 

 

MEHMET SOYSAL

8 yıldan beri ekşime,yanma ağza acı su gelme şikayetlerim vardı.bu sürede anti asit ilaçlar ile tedavi oldum. Daha sonra yemek borumda yaralar oluşmaya başlayınca doktorum ameliyat olmamı önerdi. 2007 yılında Ahmet hocama reflü ameliyatı oldum. şimdi çok iyiyim ilaç kullanmıyor ve her şey yiyip içebiliyorum.

 

 

IRMAK DÜVEROĞLU

1ay önce reflü ameliyatı geçirdim. Daha bir ay oldu; rahatsızlıklarım tümüyle sona erdi. Toparlanma süreci hızlı ve rahat oldu. Uzun süre yatmam gerekmedi. 10 seneden beri mide problemi çekmekteydim,midemde her zaman yanma,bulantı geceleri öksürük sırtımda yanma vardı. İlaç tedavisi yeterli olmadığı için ameliyat oldum ve sıkıntılarım ameliyattan beri hiç nüksetmedi.

 

 

NEVİN KARAMUSTAFAOĞLU

7-8 Senedir reflü hastasıyım. Sürekli midemde yanma ekşime öksürük şikayetlerim vardıve sabah akşam ilaç kullanmak zorundaydım son derece rahatsızdım. Ahmet TÜRKÇAPAR Hocamı televizyonda izledim.Muayenehanesinden randevu alıp yanında gittim.Yapılan tetkiklerimden sonra bana laparoskopik cerrahi müdahale yaptı.Şimdi son derece rahatım. her şeyi yiyorum hasret kaldığım çikolatayı bile yiyorum.Hocama teşekkür ederim.

 

 

SÜHEYLA AKAYDIN

2005 YILININ Ağustos ayında ameliyat oldum. Yatma ve yutma güçlüğü çekiyordum.Hocamı bir hastasının tavsiye etmesi üzerine tanıdım.Ankara’daki muayenehanesine gittim.Laparoskopi ameliyatı oldum.Hayatın yaşamanın bittiği yerde tekrar dirilmek gibi bir şey yaşattığı için hocama sonsuz teşekkürler…

 

 

SİNAN GÜRSOY

2005 Mart ayında öksürük,bulantı,yanma nedenlerimden dolayı Hocama laparoskopik ameliyat oldum.Bütün sıkıntılarımdan kurtuldum.

 

 

ERHAN AKKAYA

03.12.2006 Senesinde ameliyat oldum. Daha önceleri gece uykusu benim için ızdıraptı. Çok az yemek yesem ve yediklerime dikkat etsem bile göğüs kısmında yanma,boğaz kızarıklığı ve ses kısılması yaşıyordum. Ama ameliyat sonrası bütün bu sıkıntılarımdan kurtuldum. Artık her şeyi rahatlıkla yiyebiliyorum.

 

 

SADIK GÜNGÖR

12 ocak 2008 de reflü ameliyatı oldum.Şu an gayet iyiyim hocama sonsuz teşekkürler.

 

 

NİLGÜN SÜMER

2005 Yılında reflü ve mide fıtığı ameliyatı oldum.Ameliyat öncesi sıkıntılarım; sürekli bulantı ve kusma,mide yanması,aşırı mide gazı,hiçbir şey yiyememek sabah kalktığımda bile istifra-aç karnına.Bu sorunların sonucunda 2 kez endeskopi sonucu mide fıtığı ve reflü ameliyatı oldum. Şu anda bu sorunlarım yok.Teşekkürler Hocam.

 

 

MERYEM KAYNAŞ

Ağzıma acı su gelmesi,öksürük,yanma ekşime ile reflü şikayetini 13 yıldır çekiyodum. 01.04.2009 senesinde laparoskopik nissen ameliyatı oldum.Şu an gayet iyiyim.

 

 

HATİCE ÇOBAN

47 Yaşındayım. 15 senedir mide rahatsızlığım vardı. Göğsümde ve sırtımda ağrı ve yanmalar oluyordu. Gece öksürükle uyanıyordum. Midemin içindekiler ağzıma geliyordu. Yediğim yiyecekler ağrı yapıyordu. Sürekli hap ve şurup kullandım. Şikayetlerim geçmedi. Ahmet Hocamın reflü ameliyatından sonra eski ağrılarım geçti. 01.10.2009 da ameliyat oldum.

 

 

MUHSİN SEVEN

2005 Yılında midemde ekşime başladı.Yanma oluyordu. Yattığımda yediğim yemekler yemek borusuna geliyordu.ve son zmanalar çok kötü öksürük vardı. Mide fıtığından 30.08.2009 yılında ameliyat oldum.

 

 

GÜMEÇ KARAMUK

24 Yaşındayım. Okuyorum. Çocukluğumdan beri reflüden rahatsızdım. 2002 de kapalı ameliyat geçirdim. Şu an çok memnunum.

 

 

BERKİN BİLGİN

2009 Senesinde mide fıtığın’dan ameliyat oldum rahatsızlığımmide bulantısı ve midemin yanmasıydı. Fakat ameliyattan sonra hiçbir şikayetim kalmadı.O günden bugüne hayatım çok rahatladı.

 

 

FATMA ÇELİK

8 Yıldır reflü hastasıydım.Devamlı ilaç kullanıyordum ve iyileşmiyordum. Sürekli kusmalarım oluyordu. Yemek yedikten sonra çok rahatsızdım. Hocama muayene olduktan sonra ameliyata karar verdim.Şimdi 4 ay oldu ve çok rahatım.Daha önce ameliyat olmadığım için çok pişmanım. Reflü hastası olan herkese ameliyatı tavsiye ederim. Yeniden yaşamaya başladım diyebilirim.Hocama çok teşekkür ediyorum.kendisine minnettarım.

 

 

SELMA AKSOY

2006 da mide yanması ağza yiyecek gelmesi şişkinlik reflü şikayeti ile geldim. Aynı yıl mide fıtığı ve reflü ameliyatı oldum.Teşekkürler Hocam.

 

 

MELAHAT SARIKAYA

2004 yılında ameliyat oldum.Midemden şikayetlerim vardı. Şimdi çok memnunum.Hocama minnettarım.